پرداخت هزینه خرید قانونی آنتی ویروس

همان طور که می دانید آنتی ویروس های رایگانی از برندهای مختلف در اینترنت وجود دارند، که بسیاری تحت عنوان رایگان نظر شما را به خود جلب کرده اند. اما نکته ای که هنگام استفاده از این آنتی ویروس ها اهمیت دارد این است آیا واقعا امنیت سیستم شما را در مقابل همه ویروس ها حفظ می کنند؟ معمولا زمانی که شما قصد استفاده از آنتی ویروس از یک برند را دارید، برای یک مدت محدود؛ معمولا یک هفته قادر به برخی از ویژگی های نرم افزار بوده و بعد از مدتی باید ورژن اصلی را خریداری نمایید. دلیل این مسئله هم این است که تیم بزرگی برای ایجاد این نرم افزار تلاش کرده اند، پس بهتر است که شما نیز با خرید قانونی آنتی ویروس آنها را خوشحال نمایید. مسئله بعدی که از اهمیت برخوردار است این است که، اگر بخواهید با قیمت پایینتر، از برخی از سایت های فرعی، آنتی ویروس را خریداری کنید، ممکن است که کمتر هزینه کنید ولی اطمینانی وجود ندارد که کد فعال سازی برای شما کار کند، چرا که احتمالا قبل از شما، هزاران نفر دیگر از آن استفاده کرده اند.

معرفی بهترین آنتی ویروس های قانونی :

 • آنتی ویروس Bitdefender Antivirus Plus   :

  این آنتی ویروس تنها برای یک سیستم عامل های ویندوز استفاده می شود. هزینه خرید این آنتی ویروس برای یک سال 24 دلار است.

  آنتی ویروس Norton AntiVirus Basic :

  با استفاده از این آنتی ویروس می توانید مطمئن باشید که سرعت سیستم شما کم نخواهد شد. استفاده از این نرم افزار تنها برای یک دستگاه با سیستم عامل ویندوز امکان پذیر است. هزینه خرید قانونی آنتی ویروس، 15 دلار برای یک سال است.

  آنتی ویروس Webroot SecureAnywhere :

  این نرم افزار سبک، هم برای سیستم عامل های مک و هم برای ویندوز قابل استفاده است. هزینه استفاده یک ساله از آن برای یک دستگاه، 20 دلار است.

  آنتی ویروس ESET NOD32 :

  این آنتی ویروس که در بین ایرانیان نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. جالب است بدانید که برای خرید این آنتی ویروس تقریبا باید هزینه زیادی بکنید، چیزی حدود 40 دلار برای یک سال. شما می توانید حداکثر 5 دستگاه با سیستم عامل ویندوز ر ا با این آنتی ویروس پوشش دهید. پس مطمئن باشید که ورژن های ارزان تر از این مقدار که توسط بسیاری از سایت های ایرانی به فروش می رسند، اصل نیستند.