گیفت کارت Apple

قطعا بار ها و بار ها برای شما پیش آمده که بخواهید یک برنامه را از اپ استور دانلود کنید اما می بینید که آن برنامه رایگان نیست و باید هزینه ای را بابت آن پرداخت کنید. متاسفانه استفاده از پرداخت های بین المللی در کشور ما چندان رایج نیست و برای خرید های اینترنتی از فروشگاه های بزرگ خارجی مانند اپ استور به گیفت کارت اپل نیاز دارید. دقیقا اینجاست که گیفت کارت اپل یا همان گیفت کارت آیتونز به داد شما می رسد تا بتوانید با خیال راحت هر برنامه ای را که می خواهید از اپ استور دانلود کنید. همین مسئله برای دانلود بازی های ویدئویی، موزیک و ویدئو های موجود در iTunes و اپ استور نیز صدق می کند. علاوه بر این ها، می توانید بسیاری از خرید های درون برنامه ای خود را نیست به لطف و کمک گیفت کارت آیتونز انجام دهید.

گیفت کارت های آیتونز برای آیفون، آیپد و مک بوک ( دستگاههای اپل ) قابل استفاده می باشند و شامل یک کد هستند که شما به جای استفاده از کارت های اعتباری (ویزا کارت، مستر کارت و پی پال ) برای خرید جم و یا دانلود برنامه های پولی در اپل، می توانید با استفاده از این کد و وارد کردن آن در آیتونز ( redeem کردن کد ) اکانت اپل ایدی خود را شارژ نمایید. 

گیفت-کارت-اپل-25-دلار

گیفت کارت Apple چه امکاناتی دارد؟

  • شما قطعا به این مشکل برخورده‌اید که نمی‌توانید بعضی از برنامه‌ها، بازی‌ها، فیلم‌ها و آهنگ‌های موردعلاقه خودتان را مستقیما توسط اپل دانلود کنید. با خرید گیفت کارت و شارژ اپل آیدی به تمام این‌ها دسترسی خواهید داشت.

    اما شاید مهم‌ترین مزیت گیفت کارت برای افزایش فضای آیکلود شماست. هر اکانت اپل آیدی تنها ۵ گیگابایت فضای ابری دارد. با داشتن اعتبار، می‌توانید فضای آیکلود خود را افزایش داده و اطلاعات مهم خود را در آن ذخیره کنید.

    همانطور که برای کاربران در ایران اپل آیدی ساخته می‌شود، قابلیت شارژ نیز دارد که این کار توسط گیفت کارت انجام می‌شود.