گیفت کارت Google play

گیفت کارت گوگل پلی نوعی اعتبار مجازی است که در دستگاه های اندرویدی قابل استفاده می باشند که بلافاصله پس از خرید از فروشگاه گیفت کارت 21 کد گیفت کارت خریداری شده برای شما ارسال می شود و سپس با استفاده از گوشی ، تبلت و کامپیوتر میتوانید عملیات شارژ اکانت خود را انجام دهید.

بهترین شیوه برای خرید از سرویس گوگل پلی استفاده از گیفت کارت گوگل پلی است. این گیفت کارت ها، کارت هایی حاوی یک مبلغ و اعتبار مشخص است که پس از ردیم کردن کد گیفت کارت خریداری شده در اکانت خود اکانت گوگل پلی شما به همان میزان شارژ می شود و شما می توانید با همین اعتبار اط گوگل پلی خریداری کنید.

مثلا با خرید گیفت کارت 10 دلاری گوگل پلی و ردیم کردن کد آن در اکانت خود اکانت شما 10 دلار شارژ می شود و سپس شما به اندازه 10 دلار می توانید از گوگل پلی خرید انجام دهید.

دقت داشته باشید این گیفت کارت مختص گوگل پلی بوده و برای سایر سرویس های آنلاین نمی توان از آن استفاده نمود و فقط در اکانت گوگل پلی معتبر می باشد.

اما در صورت نیاز شما می توانید از ویزا کارت مجازی هم برای خرید از استور گوگل پلی استفاده نمایید ، یعنی با در دست داشتن یک ویزا کارت مجازی ، با وارد کردن یک شماره کارت ، cvv یا رمز و تاریخ انقضا می توانید در هر نقطه ای از جهان ، محصولات و برنامه های گوگل پلی را خریداری نمایید.

برای استفاده از استوری های گوگل پلی نیاز است که از گیفت کارت های گوگل پلی استفاده کنید. گیفت کارت گوگل پلی Google Play قابل استفاده برای خرید نرم افزار ، بازی یا کلیه محصولات غیر رایگان درگوگل پلی استور و همچنین خریدهای داخل برنامه ای و بازی نظیر پک جم در بازی clash of clans می باشد. لازم به ذکر است که گیفت کارت های گوگل قابل استفاده در کلیه دستگاه های اندرویدی می باشد.

 

گیفت کارت Google play چه امکاناتی دارد؟

    • گیفت کارت گوگل پلی ( Google Play gifts)  صرفا برای خرید محصولات الکترونیکی مثل موزیک ، ویدیو ، سریال های تلویزیونی و یا خرید نرم افزارهای اندرویدی به کار می ‌روند و از آنها نمی توان برای خرید محصولات فیزیکی استفاده کرد. از مزیت های مهم این کارتها ، نداشتن تاریخ انقضاست. بنابرین میتوانید هر زمان که نیاز داشتید از اعتبار گوگل پلی استفاده کنید.