MOZ PRO چیست؟

Moz Pro ابزار تحت وب همه فن حریف برای سئو است. البته با وجود همه امکانات قدرتمندی که اکانت MOZ Pro دارد، احتمالا برای همه مناسب نباشد. با مطالعه این پست می‌توانید برای خرید اکانت موز پرو تصمیم بگیرید.

 

MOZ Pro برنامه تحت وب SEO با حق پرداخت ماهیانه است که با کمک ابزارهای تجزیه و تحلیل آن می‌توانید رتبه صفحات سایت خود را در موتورهای جستجو ارتقا دهید.

Moz همچنین ابزارهای رایگانی مانند Open Site Explorer و Keyword Explorer دارد که به صورت محدود می‌توانید از آنها استفاده کنید. برای مثال می‌توانید ماهیانه به صورت رایگان تا 20 عبارت در Keyword Explorer جستجو کنید.

Moz افزونه محبوبی به نام MozBar برای مرورگر گوگل کروم دارد. MozBar اطلاعاتی مانند page authority و domain rank را به نتایج جستجوی موتورهای جستجو اضافه می‌کند. این افزونه برای بررسی سریع رقبا می‌تواند بسیار مناسب باشد.

بسیاری از امکانات Moz Pro (مانند ابزارهای مدیریت کمپین و ابزارهای پژوهشی مانند Rank Tracker, Crawl Test, On-Page Grader و غیره) بدون داشتن اشتراک ماهیانه در دسترس نیستند.

در بخش Open Site Explorer علاوه بر حذف محدودیت‌های روزانه، با کمک اشتراک Moz Pro به معیارهای شبکه های اجتماعی و امتیاز اسپم نیز برای بررسی سایت‌ها دسترسی خواهید داشت و همانطور که گفتیم محدودیت روزانه استفاده از Keyword Explorer به 5.000 افزایش می‌یابد و همچنین با خرید اشتراک اطلاعات بیشتری در MozBar برایتان نمایش داده می‌شود..

اکانت MOZ PRO چه امکاناتی دارد؟

  • Rank tracking (پیگیری رتبه)
  • Keyword research (تحقیق کلید واژه)
  • Link profile analysis (تجزیه و تحلیل پروفایل لینک)
  • Site Crawl (کراول سایت)
  • On page optimization (بهینه سازی داخلی صفحات)