گیفت کارت itunes

 گیفت کارت های آیتونز برای آیفون، آیپد و مک بوک ( دستگاههای اپل ) قابل استفاده می باشند و شامل یک کد هستند که شما به جای استفاده از کارت های اعتباری (ویزا کارت، مستر کارت و پی پال ) برای خرید جم و یا دانلود برنامه های پولی در اپل، می توانید با استفاده از این کد و وارد کردن آن در آیتونز ( redeem کردن کد ) اکانت اپل ایدی خود را شارژ نمایید. 

گیفت کارت ها در نوع فیزیکی و دیجیتالی عرضه می شوند و حساب شما را برای استفاده های مختلف شارژ می کند. برای مثال گیفت کارت اپل یا گیفت کارت آیتونز (iTunes) بر روی آن یک کد درج شده که با وارد کردن آن در حساب اپل آیدی (Apple ID) شما این امتیاز را در اختیارتان قرار می دهد تا به اندازه ی آن اعتبار از فروشگاه آیتونز خرید کنید.

گیفت کارت itunes

  • شاید جالب باشد که بدانید گیفت کارت های اپل یا همان گیفت کارت های آیتونز علاوه بر میزان اعتبار، نسبت به منطقه جهانی نیز تفکیک شده است. 
  •  گیفت کارت آیتونز  مربوط به محصولات شرکت اپل می باشد. البته که محبوب ترین و پر فروش ترین محصولات این شرکت در ایران همان تلفن های هوشمند این شرکت یعنی آیفون، آی پد و آی پاد می باشد. اگر هم اکنون به این معقوله رسیدید که باید از گیفت کارت آیتونز استفاده کنید تا یک اسمارت فون کامل تر، با برنامه ها و بازی های جذاب تر داشته باشید