معرفی سایت زوم Zoom

زوم (zoom) پیشقدم در ایجاد ارتباطات ویدیویی مدرن سازمانی، با پلت فرمی قابل اطمینان جهت ویدیو و کنفرانس‌های صوتی با استفاده از تکنولوژی ابر، رابط کاربری ساده همراه با قابلیت‌هایی نظیر چت و وبینار در گوشی‌های همراه، کامپوتر، تلفن و سیستم‌های اتاق است. اتاق‌های زوم یکی از راه حل‌های اتاق کنفرانس مبتنی بر نرم افزار است که در کنفرانس، آموزش، کلاس‌های درس و اداره‌های سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. زوم در سال 2011 تأسیس شد و هدف آن کمک به  شرکت‌ها و سازمان‌ها در برگزاری تیمی جلسات در محیطی غیر فیزیکی است. این شرکت خصوصی بوده و مقر آن در سن خوزه، کالیفرنیا است. امروزه بیش از 750000 شرکت از زوم برای برگزاری جلسات و برقراری ارتباطات با دیگر شر‌کت‌ها و کمپانی‌ها استفاده می‌کنند.

 

سایت زوم چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

 • جلسات کاری آنلاین (Online Meetings)

  جلسات آنلاین زوم، خدماتی از قبیل کیفیت ویدئوی HD و کیفیت صدای بالا، امکان شرکت کننده تا 500 نفر، اشتراک صفحه و ضبط جلسات در فضای Cloud به صورت خودکار را علاوه بر نسخه ویندوز، در نسخه اندروید و ios نیز به کاربران ارائه می‌دهد.

  پیام‌های کاری آنی

  پیام‌های آنی زوم امکان تشکیل گروه‌های کاری، ارسال پیام‌های گروهی و تشکیل جلسات کاری از طریق پیام را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

  سمینار اینترنتی ویدئویی (Video Webinar)

  سمینار‌های اینترنتی زوم قابلیت‌هایی از جمله برگزاری سمینار در مقیاس بالا، به اشتراک گذاری آسان و خدمات مدیریت سمینار را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. هزینه اشتراک سالیانه این سرویس، 400 دلار (33.33 دلار در هر ماه) و اشتراک ماهانه آن، 40 دلار می‌باشد.

  اتاق‌های ویدئو کنفرانس زوم (Zoom Rooms)

  این سرویس امکان دسترسی سریع اعضا به یکدیگر را در بخش‌های مختلف مجموعه فراهم می‌کند. این سرویس، 30 روز استفاده رایگان آزمایشی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و پس از این مدت زمان، کاربران باید اشتراک آن را خریداری نمایند. هزینه اشتراک سالیانه این سرویس، 499 دلار (41.58 دلار در هر ماه) و اشتراک ماهانه آن، 49 دلار می‌باشد.

  رابط H.323/SIP

  این سرویس قابلیت نصب بر روی polycom، Cisco، Lifesize و سایر برنامه‌ها را به منظور استفاده از زوم بر روی موبایل، تبلت و دسکتاپ دارد. هم‌چنین، با استفاده از این سرویس، خدمات بر روی فضای Cloud انجام می‌گیرند. هزینه اشتراک سالیانه این سرویس، 499 دلار (41.58 دلار در ماه) و اشتراک ماهانه آن، 49 دلار می‌باشد.

  جلسات بزرگ (Large Meeting)

  این سرویس امکان تشکیل جلساتی با تعداد 200 تا 500 شرکت‌کننده را در اختیار صاحبان اکانت قرار می‌دهد. هزینه اشتراک سالیانه این افزونه، 200 دلار (16.67 دلار در هر ماه) و اشتراک ماهانه آن، 20 دلار می‌باشد.

  کنفرانس صوتی (Audio Conferencing Options)

  این سرویس بر اساس دقیقه محاسبه می‌گردد و حداقل هزینه آن برای اکانت‌های تخصصی و اتاق کنفرانس زوم 100 دلار در ماه می‌باشد.

  Cloud Recording

  در یک اکانت زوم ماهانه یک گیگ فضای Cloud برای ضبط وجود دارد و برای افزودن فضای بیش‌تر، کاربر باید یکی از بسته‌های 100 گیگابایت با قیمت ماهانه 40 دلار، 500 گیگابایت با قیمت ماهانه 100 دلار و یا 3 ترابایت با قیمت ماهانه 500 دلار را خریداری نماید.

نرخ ارزبرای پرداخت اکانت ZOOM

فرم ثبت در خواست برای پرداخت اکانت zoom